PREKIŲ PRISTATYMAS

Pristatymas visoje Lietuvoje bet kuriuo pasirinktu būdu yra visiškai nemokamas!

LP Express paštomatai

Prekė pristatoma į artimiausią Jūsų adresui LP Express paštomatą. Visa informacija apie prekės išsiuntimą bus pateikta Jūsų užsakymo metu nurodytu el. paštu bei telefono numeriu. Pristatymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo mūsų sistemoje. Prekės dažniausiai pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.

Siuntimas nemokamas.

Omniva paštomatai

Prekė pristatoma į artimiausią Jūsų adresui Omniva paštomatą. Visa informacija apie prekės išsiuntimą bus pateikta Jūsų užsakymo metu nurodytu el. paštu bei telefono numeriu. Pristatymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo mūsų sistemoje. Prekės dažniausiai pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.

Siuntimas nemokamas.

Atsiėmimas iš mūsų rankų Klaipėdoje

Užsakymą galima atsiimti iš mūsų rankų Klaipėdoje. Apie atsiėmimui paruoštas prekes būsite informuoti el. paštu arba SMS žinute. Prekių atsiėmimo terminas yra 4 dienos. Terminui pasibaigus, Jūsų užsakymas laikomas atšauktu.

Atsiėmimas nemokamas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mūsų prioritetas - kokybė ir laimingi klientai. Jei prekė atvyko sulūžusi, per artimiausias 24 valandas privalote su mumis susisiekti el. paštu labas@trauk.lt. 14 dienų nuo prekės gavimo dienos galite prekę grąžinti. Prekė privalo būti nenaudota ir grąžinta su visais komplekte esančiais produktais ir originaliu įpakavimu.

Mūsų parduotuvėje netaikomas grąžinimas dėl nepatikusio produkto, nes jis įsigytas asmeniniam naudojimui.