PREKIŲ PRISTATYMAS

Pristatymas visoje Lietuvoje bet kuriuo pasirinktu būdu yra visiškai nemokamas!

LP Express ir Omniva paštomatai

Prekė pristatoma į artimiausią Jūsų adresui LP Express paštomatą. Visa informacija apie prekės išsiuntimą bus pateikta Jūsų užsakymo metu nurodytu el. paštu bei telefono numeriu. Siunta išsiunčiama per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo mūsų sistemoje. Siunta dažniausiai pristatoma per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.

Siuntimo kaina: 2,00, o perkant už 20,00 ir daugiau - siuntimas nemokamas.

DĖMESIO: Išskirtiniais atvejais, kaip šiuo metu vykstantis karantino laikotarpis, prekių išsiuntimas ir pristatymas į kitus miestus gali vėluoti kelias darbo dienas ir daugiau. Atsiprašome už nepatogumus.

Atsiėmimas iš mūsų rankų Klaipėdoje

Užsakymą galima atsiimti iš mūsų rankų Klaipėdoje. Apie atsiėmimui paruoštas prekes būsite informuoti el. paštu arba SMS žinute. Prekių atsiėmimo terminas yra 4 dienos. Terminui pasibaigus, Jūsų užsakymas laikomas atšauktu.

Atsiėmimas nemokamas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei prekė atvyko sulūžusi, per artimiausias 24 valandas privalote su mumis susisiekti el. paštu traukbrand@gmail.com. 14 dienų nuo prekės gavimo dienos galite prekę grąžinti. Prekė privalo būti nenaudota ir grąžinta su visais komplekte esančiais produktais ir originaliu įpakavimu.

Mūsų parduotuvėje netaikomas grąžinimas dėl nepatikusio produkto, nes jis įsigytas asmeniniam naudojimui.